Autolõhnastaja


Autolõhnastaja on loodud rippuma autos tagavaatepeegli küljes. Soovi korral saab selle muidugi ka mujale autosse paigutada, kuid siis peaks olema veendunud, et see püsib püsti (pikali vajudes võib vedelikku lekkida).

"Mehine" lõhnab mehiselt hästi, nagu üks hea meesteparfüüm.
"Ilus elu"  lõhnab nagu reis soojale maale. Pigem magusapoolne ja selles on segu iirisest, jasmiinist, apelsinist ja patšulist. Üks meie klientide vaielumatu lemmik!
Lisa ostukorvi10 €

Keera maha dekoratiivkork, eemalda ohutuskork ning keera dekoratiivne kork pudelile tagasi. Riputa lõhnastaja autosse tahavaatepeegli külge ning tee paela otstesse sõlm. Keera lõhnastajat kiirelt edasi-tagasi mõned korrad. NB! Ära hoia pudelit kaua tagurpidi, kork võib lasta vedelikku läbi ja õlid võivad autos olevaid pindu kahjustada.

Toode sisaldab soja baasõli ja aroomõli õli, mis võivad kahjustada pindasid ning nahale sattudes põhjustada allergiaid. Vedeliku nahale või pidadele sattudes puhasta koheselt. Toote vedelik on sissehingamisel ohutu, küll aga ohtlik organismi sattudes. Hoida lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas.

Autolõhnastajast jätkub u 2 kuuks.