"Mehine" autolõhnastaja


Autolõhnastaja on loodud rippuma autos tagavaatepeegli küljes. Soovi korral saab selle muidugi ka mujale autosse paigutada, kuid siis peaks olema veendunud, et see püsib püsti (pikali vajudes võib vedelikku lekkida).

Autolõhnastaja "Mehine" lõhnab mehiselt hästi, nagu üks hea meesteparfüüm.

Komplekt sisaldab:
-Autolõhnastajat (6ml vedelikku)
-Täitepakendit (10ml vedelikku)
-Kinkepakendit
Lisa ostukorvi9 €

Keera maha dekoratiivkork, eemalda ohutuskork ning keera dekoratiivne kork pudelile tagasi. Riputa lõhnastaja autosse tahavaatepeegli külge ning tee paela otstesse sõlm. Keera lõhnastajat kiirelt edasi-tagasi mõned korrad. NB! Ära hoia pudelit kaua tagurpidi, kork võib lasta vedelikku läbi ja õlid võivad autos olevaid pindu kahjustada.

Toode sisaldab soja baasõli ja aroomõli õli, mis võivad kahjustada pindasid ning nahale sattudes põhjustada allergiaid. Vedeliku nahale või pidadele sattudes puhasta koheselt. Toote vedelik on sissehingamisel ohutu, küll aga ohtlik organismi sattudes. Hoida lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas.

Tootega on kaasas täitepakend. Kui sinu autolõhnastaja vedelik on ära aurustnud, saad selle kaasasoleva pipeti abiga pudeli uuesti täita. Autolõhnastajast ja täitepakendist jätkub u 2-3 kuuks.